شرکت پارس کویر اروند در سال ۱۳۸۳ با هدف ارائه خدمات در زمینه منابع تغذیه بدون وقفه (UPS) و باتری شارژر ها، به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی کویر تاسیس شد. با توجه به سابقه درخشان این گروه، پارس کویر اروند موفق به اخذ نمایندگی معتبر ترین  شرکت های سازنده های UPS در جهان گردید و در پروژه های متعددی همکاری نمود. در سال ۱۳۸۸ با سرمایه گذاری مناسب، کارخانه پارس کویر اروند به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده ی UPS در یزد تاسیس گردید. امروزه این شرکت توانسته است با تکیه بر توانمندی متخصصان ایرانی، به افتخار تولید محصول کاملا داخلی دست یابد. در بررسی های انجام شده توسط آزمایشگاه های معتبر، محصول تولید شده توسط پارس کویر اروند دارای بالاترین استاندارد های کیفی شناخته شده و در پارامتر های کارایی دستگاه اعم از بازده در بین تولید کنندگان داخلی و حتی خارجی در بالاترین سطح قرار گرفته است. بر این اساس این شرکت چندین سال است که به عنوان تولید کننده داخلی و تحت عنوان ” پارس کویر اروند” در لیست سازندگان مورد تائید شرکت ملی گاز ایران، شرکت نفت و گاز پارس، مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، کالای نفت تهران و چندین و چند مجموعه بزرگ دیگر قرار گرفته است و افتخار خدمت گذاری در بسیاری از پروژه های مهم ایران، از جمله فاز های ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی، میدان نفتی یادآوران ، صنایع مختلف پتروشیمی ، ایستگاه های تقویت فشار گاز و … را داشته است.

نموده است . پس از موفقیت در تولید تجهیزات برقی این شرکت اقدام به  تولید تجهیزات اکتیو شبکه  این تجهیزات شامل انواع سویچ  ، روتر و فایروال میباشد که میتوانید مشخصات فنی این محصولات را در بخش محصولات مطالعه فرمایید.

اهتمام ما در راستای اصل مشتری مداری و بر اساس ارائه بهترین کیفیت ، قیمت مناسب، تحویل به موقع،ارائه خدمات بعد از فروش بهینه و سریع و همچنین سرویسهای دوره‌ای گوناگون و آموزشهای لازم و مختلف است تا بتوانیم با جلب رضایت کامل کارفرمایان محترم که همانا هدف نهایی و سرلوحه فعالیت های این شرکت می باشد افتخار خدمتگزاری برای انان را کسب نمائیم.